Stav blogu:POZASTAVENO 
Mouses Gifs Images

Hospoda U Vočka

3. března 2010 v 15:48 |  Simpsonovi
Majitel Vočko Szyslak svůj bar neustále udržuje na vysoké úrovni, a to buď pořádáním koncertů (v baru už vystupovali třeba U2, Aerosmith nebo Red Hot Chili Pepers), neustálým zlepšováním vybavení (dokonce pořídili i dámské toalety), nebo zaváděním nových druhů zboží (výjimečně podává najdražší víno na světě, Château La Tour ročník 1886 a namísto normálního piva Duff můžete dostat norský Düff).
Nálada se tu v průběhu dne hodně střídá. Když odpoledně přichází první zákazníci, celkem živě se tu diskutuje o všem možném. Kolem desáté večer je tu pěkně živo a často se dokonce i tancuje na barovém pultu. O půlnoci se vám zase může stát, že dostanete pořádnou nakládačku. A ve 3 hodiny v noci tu už vládne naprostá poalkoholová letargie.
Hospoda U Vočka
Bar několikrát změnil název. Jmenoval se "U Ohnivýho Vočka" (když Vočko ukradl Homerův recept na koktejl) a "Krmelec U Strýčka Vočka" (když se Vočko pokoušel přilákat rodiny s dětmi). Během prohibice byl v budově dokonce provozován "Vočkův Zverimex" (i když ve sklepě načerno fungovala hospoda). Když Vočko podstoupil plastickou operaci, musela změnit svůj vzhled i hospoda.
Kromě pití a klábosení se U Vočka provozují také ilegální činnosti. Kromě již zmíněné hospody načerno je to hlavně pašování velryb, pand a kosatek, dále kasino a ruská ruleta. Bar je v neposlední řadě i opiové douHospoda U Vočkapě a dostaveníčko si tu dává
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ☺hannabath-pets☺ ☺hannabath-pets☺ | Web | 5. března 2010 v 19:17 | Reagovat

obíhám sb .umě je zápis sb máš poslední .. šanci zápisu
http://hannabath-vse.blog.cz/1003/zapis-affs#pridat-komentar
:: jestli jses zapsala ? tak to super .
:-D
:: hezký víkent

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama